VİDEO KONFERANS SİSTEMİ ve

ONLINE WEBINARLAR

 

LMS ve

ONLINE SINAV SİSTEMİ

VİDEO KONFERANS SİSTEMİ,

LMS ve VİDEO PLATFORMU

IT EĞİTİMLERİ

 

SESLİ EĞİTİMLER

 

İK PERFORMANS ÖLÇÜMLERİ

SINIF İÇİ EĞİTİMLER

SINIF İÇİ EĞİTİMLER

SINIF İÇİ EĞİTİMLER

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ


Çok seslilik ve kişiye/kuruma özel çalışmalar üretmeyi önemseyen Rhapsody, alanında öncü firmalarla yaptığı yol arkadaşlığı ile birlikte emin adımlarla ilerliyor.

Bizi daha güçlü kılan çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

(Önerim: Her bir çözüm ortağının referanslarımızdaki gibi logosunu içeren bir sticker olsun buraya tıklayınca ortaklara ilişkin açıklamalar açılsın.)

ZOOM 

www.zoom.us


2011 yılından bu yana faaliyet gösteren ZOOM, iletişimin kalitesini ve etkinliğini sonsuza kadar iyileştiren insan merkezli bir bulut hizmeti geliştirmeyi amaçlamaktadır.

ZOOM, işletmelerin ve kuruluşların kısa sürede daha verimli çalışabilmeleri için ekiplerini sorunsuz bir ortamda bir araya getirmelerine yardımcı olur. ZOOM’un video, telefon, içerik paylaşımı ve sohbet için kolay, güvenilir bulut platformu tüm cihazlara uyumlu şekilde çalışabilmektedir.

ZOOM, eğitim, finans, devlet kurumları, sağlık kuruluşları gibi bir çok farklı sektörde hizmet vermektedir.

ZOOM, aşina olduğumuz ürünleri dışında daha bir çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

ÜRÜNLER

İDEA E-LEARNING SOLUTIONS  

www.ideaelearning.net


1994 yılından beri faaliyetini sürdüren İDEA, uzun ve hızlı bir yolculuğa çıkan teknolojiye her anında eşlik etmiş ve eşsiz bir deneyim kazanmıştır.

Başta LMS ve online sınav sistemleri olmak üzere kazandığı deneyimleri geliştirdiği e-öğrenme çözümleri ile birleştiren IDEA, hayatın içinde e-öğrenmeyi, e-öğrenmenin içinde hayatı yakalamak üzerine kurulmuş bir kurum kültürüne sahip.

ÇÖZÜMLER

 • LMS
 • İçerik geliştirme aracı
 • İletişim ve işbirliği platformu
 • Eğitim Yönetim Sistemi
 • Online Sınav Sistemi

YODIVIKI

www.yodiviki.com


YODIVIKI, Türkiye’nin ilk “sesli içerik platformu” olma özelliğini taşımakta. YODIVIKI, sesli kitap, podcast, radyo programları, etkinlik kayıtları gibi farklı türlerde sesli içerikleri üreten, yayınlayan ve bir çatı altında son kullanıcıya sunan bir “dijital platform”.

YODİVİKİ ile eğitimlerinizi sesli dijital ortama aktarabilir ya da 60+ kategori 1.000’den fazla başlık içinden dilediğinizi seçerek ‘‘Audio on Demand’’ özelliği ile çalışanlarınızın dilediği zaman dilediğin yerden içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

PRACTICE-LABS

www.practice-labs.com


Practice Labs kullanıcıların IT becerilerini test edebileceği ve işverenlere yetkinliklerini kanıtlayabileği bir IT uzmanlık merkezidir.

PRACTICE-LABS’in uygulama laboratuvarı, kullanıcılara güvenli, canlı bir laboratuvar ortamında pratik yapma, sınavlara hazırlanma, hatalarını telafi etme ve güven kazanma şansı vererek IT ​​eğitiminden kazanılan teori ve bilgileri pekiştirmeye yardımcı olur.

PRACTICE-LABS’in uygulama laboratuvarı Kurumunuzun LMS’i ile entegre edilebilir veya platforma herhangi bir web tarayıcısı aracılığıyla 7/24 erişilebilir.

PRACTICE-LABS ayrıca, kullanıcıların sınırsız sayıda gerçek senaryolar aracılığıyla ustalık kazanabilecekleri bir iş deneyimi merkezi olarak hizmet vermektedir.

SELF MADE HUMAN 

www.selfmadehuman.org


SELF MADE HUMAN International Academy, insan kaynakları ve eğitim dünyasında kurumsal ve bireysel gelişim için yoğun emek harcayan uluslararası bir danışmanlık şirketidir.

SELF MADE HUMAN, güçlü ve uzman kadrosuyla, şirketler için, dijital dönüşüm normlarına ve psikoloji bilimine odaklı, liderlik ve yetkinlik gelişimine yönelik ‘‘terzi işi’’ eğitim programları tasarlamakta ve uygulamaktadır.

SELF MADE HUMAN, yurt içinde ve yurt dışında, insan kaynakları, dijital dönüşüm ve diğer iş kollarında gelişim ve yönetim danışmanlığı yapmaktadır.

Eğitim Alanları:

 • Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Yeni Nesil Düşünce ve Geleceğe Hazırlık Eğitimleri
 • Dijital Dönüşüm Eğitimleri
 • Kişiler Arası Beceriler-İletişim ve İlişki Yönetimi Eğitimleri
 • İnsanları Geliştirmek-Performans Yönetimi Eğitimleri
 • Stratejik Liderlik Eğitimleri
 • Self Made Human Modüler Liderlik Gelişim Programı
 • Satış Eğitimleri
 • Pazarlama Eğitimleri
 • Müşteri ve Kullanıcı Deneyimi, UX – CX Eğitimleri
 • Outdoor – Yaşayarak Öğrenme Eğitim Programları
 • Finans ve Ekonomi Eğitimleri
 • Bilgi Teknolojileri Eğitimleri
 • Siber Güvenlik ve İş Sürekliliği Eğitimleri
 • Kurum Kültürü Eğitimleri

TRİBÜN 

www.tribun.com.tr


Nereden baktığınız belirleyicidir !

2005 yılından bu yana faaliyet gösteren TRİBÜN, eğitimlerde katılımcıların kendi iş yapıları içerisinde toplam piyasa gelişim ve değerlerine bağlı olarak, kişisel ve kurumsal stratejilerini şekillendirebilmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

TRİBÜN, eğitim sektöründe başarının en belirleyici faktörünün, eğitim danışmanının deneyim ve birikimlerini, kurumun ihtiyaçlarına yönelik terzileyebilmesinde saklı olduğu inancındadır.

TRİBÜN, eğitim danışmanlarının, mutlaka profesyonel deneyimleri aktardıkları konu ile örtüşen, yaşanmışlıkları olan ve kendi konularında uzmanlıklarını sürekli pekiştiren yapıda olmasına özellikle önem vermektedir.

TRİBÜN bünyesinde liderlik, müzakere, kişisel gelişim, satış gibi başlıklar altında geniş bir eğitim skalası barındırmaktadır.

Liderlik

 1. Yönetim Sanatı
 2. Farkındalıklı (mindful) Liderlik
 3. Stratejiyi Hayata Geçirmek
 4. Liderin İçsel Yolculuğu

Müzakere ve İkna

 1. Müzakere Becerileri
 2. Etkileme ve İkna
 3. Çatışma Yönetimi
 4. İleri Müzakere

Kişisel Gelişim

 1. Mindfulness
 2. Egzersizlerle Zihin Açma ve Hafıza Geliştirme Teknikleri
 3. Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Teknikleri
 4. İş Yaşamında Mindfulness
 5. Stratejik Bakış, Öncelik ve Zaman Yönetimi
 6. Miyoterapi ile Ağrısız Ofis Teknikleri
 7. Detoks

Satış

 1. Profesyonel Satış Becerileri
 2. Stratejik Müşteri Yönetimi