RHAPSODY

Sözlükler bize, ‘Rapsodi’nin 18. yüzyılda saraylarda çalınan senfonilere koşut olarak halkın kendi ezgileriyle ortaya çıkardığı hareketli, neşeli bir müzik türü’ olduğunu söylüyor.

Alışılageleni devam ettirme yerine farklı fikirlere kulak veren Rhapsody Teknoloji, çok seslilik ve kişiye/kuruma özel olmayı önemsiyor.

Kuralları belirleyen koşullardır. O halde koşulların her geçen gün değiştiği bir dünyada kalıcı statik kurallar yerine dinamik, esnek ve bir rapsodi ezgisine benzer şekilde ahengi yakalamak hepimize iyi gelecektir.

Bu ahenk içinde odağımıza sizleri alarak, ihtiyaçları erkenden görmek ve çözümlerimizle eşleştirerek sesinize de yer vermek en anlamlı önceliğimiz olacaktır.

Peki, Neden Rhapsody?

“Değişmeyen tek şey, değişimdir“ mottosu ile yola çıkan Rhapsody, güncel çözümleriyle yenilikçi kurumları buluşturuyor ve geleceğe taşıyor.

Günümüzün uzaktan eğitim anlayışında eğitimlerin tekdüze ve sıkıcı bulunması, temel sorunlardan neredeyse en önemlisidir.

Tecrübeli, özgün ve çok yönlü bakış açılarına sahip Rhapsody Tasarımcıları eğitimlerin keyifli ve öğretici olduğu kadar, akılda kalıcı olmasını da önemseyerek tasarlar.

Kurumsal akademi yöneticileri için, eğitimlere sorunsuz ulaşılması ve çalışanların bu platformlara kendi istekleriyle girmeleri oldukça önemlidir.

Yöneticileri düşündüren bir diğer önemli konu da, ses getiren projeleri limitli bütçelerle oluşturma zorunluluğudur.

Tüm bu endişeleri göz önünde bulunduran Rhapsody, kurumlar için bir paradigma değişikliğine gidiyor.

Rhapsody, dünyayı yakından takip ederek yenilikçi ve güncel çözümlerini alışılmışın dışındaki metotlarla sunuyor.

Kurumların ve akademilerin ihtiyaçlarını çoğunlukla günün değişen şartları belirler ve bu sayede Rhapsody’nin esnek metotları birlikte çalışma isteği yaratır.

Artık Rhapsody var!

Rhapsody dendiğinde akla, gelişim ile birlikte her zaman yenilik gelecek.

Bu bazen yeni bir fikir olacak, bazen de zor gibi görüneni kolaylaştıran bir çözüm olacak.

Yöneticinin ve çalışanın yaşamını kolaylaştıran, bakış açısını geliştiren farkındalıklar gelecek.

En başta da esneklik. Endişeden, kaygıdan uzak, güvenli bir yol arkadaşlığı.

Size sunduğumuz çözümlere ne zaman ihtiyacınız olduğunu bilmek için de size yakın olmaya çalışacağız. Bu nedenle iletişim köprülerimiz hep açık ve hizmetinizde olacak.

Rhapsody ile yolculuğunuzun, uzun bir yol arkadaşlığına dönüşmesi dileğiyle.